Національний музей-садиба М.І. Пирогова Українська мова Руский язык English language
Н.И. Пирогов
Національний музей-садиба М.І. Пирогова"Быть счастливым счастьем других - вот настоящее счастье, вот жизни земной идеал."
Про музей Адреса, транспорт, контакти Інформація для відвідувачів Наукова діяльність, друковані видання Експозиції Фотогалерея До 75-річчя Національного музею-садиби М.І. Пирогова Державні закупівлі
Історія створення музею Аудіогід "Садиба Вишня М. І. Пирогова" Квест "Цілющі джерела Чудесного лікаря" Садиба Вишня: туристичний магніт регіону Травень 2022. Прикрашаємо садибу Вишня День святителя Миколая Чудотворця День єднання Богослужіння у церкві-некрополі М.І.Пирогова Науково-практична конференція 140 років пам"яті М. І. Пирогова 211 років від дня народження М.І. Пирогова Співпраця з Вінницьким торговельно-економічним інститутом Державна підтримка музейної реставрації Зустріч колективу музею з новим генеральним директором Алея життя Музей на Дні міста - 2021 День народження музею Пироговський пікнік Орден Єфрема Йосиповича Мухіна Пирогову і пироговцям Фахова практика студентів у пироговському меморіалі Проєкт першої домедичної допомоги «Lifeguards»

140 років пам'яті М. І. Пирогова

Сьогодні, 5 грудня 2021 року, в будинку М.І. Пирогова і в церкві-усипальниці запалені свічки пам'яті та покладені квіти. Ми вшановуємо світлу пам'ять Миколи Івановича з вдячністю за вагомий внесок у скарбницю світової медицини. Пам'ять про нього у наших серцях невмируща.
Вся багатогранна діяльність М. І. Пирогова, його величезна спадщина в галузі практичної медицини та наукових досліджень, в педагогіці та вихованні, громадській діяльності принесли йому світову славу і залишили вагомий слід в історії.
17 грудня 2021 року в Національному музеї-садибі М. І. Пирогова відбудеться науково-практична конференція, яка присвячена 140-річчю пам’яті М. І. Пирогова «Я безкорисливо служив суспільству… це було моєю релігією».
19 грудня 2021 року відбудеться богослужіння в день Святого Миколая в церкві-некрополі М. І. Пирогова.
Геніальні винаходи та ідеї М. І. Пирогова настільки випередили свій час, що навіть сьогодні, коли пройшло 140 років після його смерті, вони з великим успіхом продовжують використовуватись в сучасній медицині.


Мапа сайту  E-mail  На головну  
Вверх
Made in: METASTUDIO
Copyright © 2006-2019 Національний музей-садиба М.І. Пирогова. Вінниця, Україна