Національний музей-садиба М.І. Пирогова Українська мова Руский язык English language
Н.И. Пирогов
Національний музей-садиба М.І. Пирогова"Быть счастливым счастьем других - вот настоящее счастье, вот жизни земной идеал."
Про музей Адреса, транспорт, контакти Інформація для відвідувачів Наукова діяльність, друковані видання Експозиції Фотогалерея Державні закупівлі
Історія створення музею 211 років від дня народження М.І. Пирогова Співпраця з Вінницьким торговельно-економічним інститутом Державна підтримка музейної реставрації Зустріч колективу музею з новим генеральним директором Аудіогід Алея життя Музей на Дні міста - 2021 День народження музею Пироговський пікнік Орден Єфрема Йосиповича Мухіна Пирогову і пироговцям Фахова практика студентів у пироговському меморіалі Проєкт першої домедичної допомоги «Lifeguards»

Алея життя

  

В яблуневому саду Національного музею-садиби М. І. Пирогова відбулась акція «Алея життя», зініційована вдячними пацієнтами та громадською організацією «Дія». Суть акції – на знак вдячності своїм донорам, пацієнти, які пройшли трансплантацію, висаджують дерева, а саме – яблуні, як символ продовження життя. Особливо символічно, що це відбулось на території Національного музею-садиби М. І. Пирогова. Адже саме Микола Іванович Пирогов – всесвітньовідомий вчений, геніальний хірург, зцілив і допоміг тисячам хворим, саме він запровадив нові методології в хірургії.

Символічно і те, що новий яблуневий ряд між старим садом і молодими насадженнями, як водорозділ між минулим і майбутнім.

Учасникам акції були вручені буклети з листівками «Цілюща аптека чудесного лікаря» з рецептами лікарських трав, які використовував у своїй діяльності М. І. Пирогов.

       Тож, нехай майбутнє для кожного учасника акції буде щасливим, благополучним і гармонійним.

 


Фоторепортаж з місця події.


 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Мапа сайту  E-mail  На головну  
Вверх
Made in: METASTUDIO
Copyright © 2006-2019 Національний музей-садиба М.І. Пирогова. Вінниця, Україна