Національний музей-садиба М.І. Пирогова Українська мова Руский язык English language
Н.И. Пирогов
Національний музей-садиба М.І. Пирогова"Быть счастливым счастьем других - вот настоящее счастье, вот жизни земной идеал."
Про музей Адреса, транспорт, контакти Інформація для відвідувачів Наукова діяльність, друковані видання Експозиції Фотогалерея До 75-річчя Національного музею-садиби М.І. Пирогова Державні закупівлі
Історія створення музею Аудіогід "Садиба Вишня М. І. Пирогова" Квест "Цілющі джерела Чудесного лікаря" Садиба Вишня: туристичний магніт регіону Травень 2022. Прикрашаємо садибу Вишня День святителя Миколая Чудотворця День єднання Богослужіння у церкві-некрополі М.І.Пирогова Науково-практична конференція 140 років пам"яті М. І. Пирогова 211 років від дня народження М.І. Пирогова Співпраця з Вінницьким торговельно-економічним інститутом Державна підтримка музейної реставрації Зустріч колективу музею з новим генеральним директором Алея життя Музей на Дні міста - 2021 День народження музею Пироговський пікнік Орден Єфрема Йосиповича Мухіна Пирогову і пироговцям Фахова практика студентів у пироговському меморіалі Проєкт першої домедичної допомоги «Lifeguards»

Аудіогід "Садиба Вишня М. І. Пирогова"


Запрошуємо Вас до старовинної садиби «Вишня» в супроводі електронного аудіогіда. Ви зможете познайомитись з історією останніх 20 років життя і діяльності М. І. Пирогова, нерозривно пов'язаних з його перебуванням у садибі, відвідати її меморіальні куточки, помилуватися пейзажами парку музею, визнаного як одне з «Семи чудес Вінниччини».

Для цього достатньо налаштувати Ваш мобільний пристрій-комунікатор (смартфон, айфон, планшет і т. ін.):

 Радимо заздалегідь встановити на Ваш пристрій застосунок (прикладну програму) izi.TRAVEL з офіційних платформ завантаження для ОС Вашого комунікатора (Google Play, App Store, Windows Phone Store).

У меню «Налаштування / Настройки» застосунку відкрийте вкладку "Кодове слово" і уведіть пароль, який Вам повідомлять працівники каси на вході до музею. Після цього стане можливим пошук і завантаження контенту аудіогіда.

Відкривайте контент аудіогіда тільки за допомогою встановленого застосунку izi.TRAVEL. Скористайтесь пошуковим сервісом платформи: уведіть у вікні запит «Садиба Вишня», відкрийте контент і увімкніть його (клавіша «Розпочати / Начать»). За бажанням, можете обрати відтворення однією з доступних мов, а також завантажити контент на свій пристрій.

Для автоматичного відтворення контенту при наближенні до кожної локації увімкніть навігацію GPS ("Місце перебування") на Вашому пристрої. За потреби, у налаштуваннях Вашого пристрою дайте дозвіл для використання опції "Місце перебування (GPS)" у застосунку izi.TRAVEL. За вимкнутого режиму визначення Вашого перебування (навігатор) відтворення можна вмикати лише у режимі ручного керування (натискуючи на піктограми, відображені на екрані) відповідно до схеми розташування локацій маршруту:
     

Ласкаво просимо до екскурсійного туру з аудіогідом! Приємних вражень!


Мапа сайту  E-mail  На головну  
Вверх
Made in: METASTUDIO
Copyright © 2006-2019 Національний музей-садиба М.І. Пирогова. Вінниця, Україна