Національний музей-садиба М.І. Пирогова Українська мова Руский язык English language
Н.И. Пирогов
Національний музей-садиба М.І. Пирогова"Быть счастливым счастьем других - вот настоящее счастье, вот жизни земной идеал."
Про музей Адреса, транспорт, контакти Інформація для відвідувачів Наукова діяльність, друковані видання Експозиції Фотогалерея
Історія створення музею Аудіогід 73-тя річниця відкриття музею-садиби М.І. Пирогова Фахова практика студентів у пироговському меморіалі Проєкт першої домедичної допомоги «Lifeguards» Конференція "Роль Національного музею-садиби М. І. Пирогова у формуванні загальноосвітнього та медичного простору України"

Аудіогід


Запрошуємо Вас до старовинної садиби «Вишня» в супроводі електронного аудіогіда. Ви зможете познайомитися з історією останніх 20 років життя і діяльності М. І. Пирогова, нерозривно пов'язаних з його перебуванням у садибі, відвідати її меморіальні куточки, помилуватися пейзажами парку музею, визнаного як одне з «Семи чудес Вінниччини».

Для цього достатньо налаштувати Ваш мобільний пристрій-комунікатор (смартфон, айфон, планшет і т. ін.):

1.    Увімкніть прийом мобільного Інтернету від Вашого оператора зв’язку (оптимальна швидкість 3G і вища).

2.    Завантажте сторінку з контентом аудіогіда на сайті провайдера зручним способом, для цього:

2.1.        За допомогою встановленого на Вашому пристрої сканера QR-кодів отримайте з інформаційного зображення, розміщеного біля входу до музею, Інтернетну адресу обраного аудіотура або:

2.2. Скористайтесь прямим гіперпосиланням, продубльованим у зображеннях на цій сторінці.

3.       У разі потреби оберіть в опціях на сторінці контенту потрібну мову аудіогіда. Увімкніть аудіогід у кожній вибраній локації, позначеній відповідним цифровим номером на місцевості або на схемі маршруту. На екрані Вашого пристрою на сторінках кожної відкритої локації відображено також текстовий варіант аудіогіда та його ілюстративний супровід. У разі необхідності, будь-ласка, звертайтесь до співробітників екскурсійної служби музею.

4.    Тур, забезпечений супроводом аудіогіда, передбачає рекомендовані зупинки у певних локаціях, позначених спеціальним інформаційними вказівниками на території садиби та на карті-схемі її паркової частини. Радимо для сприйняття логічної послідовності екскурсійного викладу дотримуватись запропонованого напрямку маршруту, визначеного обраним туром.

5.    Ми завжди вдячні за ввічливе ставлення до інших відвідувачів музею. Рекомендуємо підключити і користуватись індивідуальними навушниками, щоб прослуховування було комфортним для Вас і нікому не завдавало незручностей. Отож, ласкаво просимо до екскурсійного туру з аудіогідом. Приємних вражень!

Мапа сайту  E-mail  На головну  
Вверх
Made in: METASTUDIO
Copyright © 2006-2019 Національний музей-садиба М.І. Пирогова. Вінниця, Україна