Національний музей-садиба М.І. Пирогова Українська мова Руский язык English language
Н.И. Пирогов
Національний музей-садиба М.І. Пирогова"Быть счастливым счастьем других - вот настоящее счастье, вот жизни земной идеал."
Про музей Адреса, транспорт, контакти Інформація для відвідувачів Наукова діяльність, друковані видання Експозиції Фотогалерея Державні закупівлі
Історія створення музею Зустріч колективу музею з новим генеральним директором Аудіогід Алея життя День міста Вінниця 2021 День народження музею Пироговський пікнік Орден Єфрема Йосиповича Мухіна Пирогову і пироговцям Фахова практика студентів у пироговському меморіалі Проєкт першої домедичної допомоги «Lifeguards»

9 вересня - День народження музею

 9 вересня – День народження Національного музею-садиби М. І. Пирогова. Нам виповнилося 74 роки. В актовій залі музею з цієї нагоди відбулись урочистості. В. о. генерального директора  Національного музею-садиби М. І. Пирогова Любов Коваленко привітала колектив з цією подією, вручила подяки та грошові премії працівникам музею. З вітальним словом звернувся і новообраний колективом генеральний директор Турський О. Ф.

Атмосферу свята продовжила творча група Вінницького торговельно-економічного інституту, яка подарувала присутнім майстерне, талановите виконання музичних творів, за що ми їм щиро дякуємо.

Для колективу музею наступив ювілейний 75-й рік. Тож нехай з першого дня він буде успішним! Нехай дарує нові звершення та перемоги, а співробітникам та їх родинам – міцне здоровя, щастя та благополуччя!
Мапа сайту  E-mail  На головну  
Вверх
Made in: METASTUDIO
Copyright © 2006-2019 Національний музей-садиба М.І. Пирогова. Вінниця, Україна