Національний музей-садиба М.І. Пирогова Українська мова Руский язык English language
Н.И. Пирогов
Національний музей-садиба М.І. Пирогова"Быть счастливым счастьем других - вот настоящее счастье, вот жизни земной идеал."
Про музей Адреса, транспорт, контакти Інформація для відвідувачів Наукова діяльність, друковані видання Експозиції Фотогалерея Державні закупівлі
Історія створення музею 211 років від дня народження М.І. Пирогова Співпраця з Вінницьким торговельно-економічним інститутом Державна підтримка музейної реставрації Зустріч колективу музею з новим генеральним директором Аудіогід Алея життя Музей на Дні міста - 2021 День народження музею Пироговський пікнік Орден Єфрема Йосиповича Мухіна Пирогову і пироговцям Фахова практика студентів у пироговському меморіалі Проєкт першої домедичної допомоги «Lifeguards»

9 вересня - День народження музею

 9 вересня – День народження Національного музею-садиби М. І. Пирогова. Нам виповнилося 74 роки. В актовій залі музею з цієї нагоди відбулись урочистості. В. о. генерального директора  Національного музею-садиби М. І. Пирогова Любов Коваленко привітала колектив з цією подією, вручила подяки та грошові премії працівникам музею. З вітальним словом звернувся і новообраний колективом генеральний директор Турський О. Ф.

Атмосферу свята продовжила творча група Вінницького торговельно-економічного інституту, яка подарувала присутнім майстерне, талановите виконання музичних творів, за що ми їм щиро дякуємо.

Для колективу музею наступив ювілейний 75-й рік. Тож нехай з першого дня він буде успішним! Нехай дарує нові звершення та перемоги, а співробітникам та їх родинам – міцне здоровя, щастя та благополуччя!
Мапа сайту  E-mail  На головну  
Вверх
Made in: METASTUDIO
Copyright © 2006-2019 Національний музей-садиба М.І. Пирогова. Вінниця, Україна