Національний музей-садиба М.І. Пирогова Українська мова Руский язык English language
Н.И. Пирогов
Національний музей-садиба М.І. Пирогова"Быть счастливым счастьем других - вот настоящее счастье, вот жизни земной идеал."
Про музей Адреса, транспорт, контакти Інформація для відвідувачів Наукова діяльність, друковані видання Експозиції Фотогалерея До 75-річчя Національного музею-садиби М.І. Пирогова Державні закупівлі
Сторінки історії пироговської садиби Вишня Історичні витоки створення музею-садиби М.І. Пирогова Керівники музею Таємниці довготривалого збереження тіла М.І.Пирогова Щоденник геніального вченого вражає і сьогодні З історії церкви-некрополя М.І.Пирогова Листування М.І.Пирогова з баронесою Е.Ф.Раден – що за ним? Лікарська практика М.І.Пирогова в садибі Вишня Мировий посередник М.І.Пирогов та селянська реформа 1861 р. Пироговські з’їзди та читання як форма популяризації наукової спадщини М.І. Пирогова Чарівний світ садиби Вишня

Коваленко  Любов  Григорівна

     


     Коваленко Любов Григорівна виконувала обов’язки генерального директора Національного музею-садиби М.І. Пирогова з 1 червня 2020 року по 18 жовтня 2021 року.

     Це був складний період карантинних обмежень у зв’язку з епідемією COVID-19, який особливо позначився на роботі закладів культури. З цієї ж причини відтерміновувався конкурс на заміщення вакантної посади генерального директора Національного музею-садиби М.І. Пирогова після звільнення попереднього директора.

     Разом з тим, колектив музею навіть в цих умовах спрацював гідно – було виконано всі планово-економічні завдання, постійно велись пошуки покращення екскурсійного обслуговування.

     Реалії спілкування в період пандемії COVID-19 сприяли змінам та розширенню традиційних і появі нових форм музейного життя та роботи. Зокрема, активніше стала використовуватись територія садиби. В практику був впроваджений тримовний аудіогід «Садиба Вишня М.І. Пирогова».

     Музеєм спільно з ГО «Клуб подільської кухня» за підтримки міської ради в рамках конкурсу соціально-культурних проєктів інститутів громадського суспільства було видано науково-популярну книгу «За рецептами Миколи Пирогова» та набір листівок «Цілюща аптека Чудесного лікаря».

     Новим напрямком музейної роботи стало відтворення атмосфери епохи перебування у садибі Вишня родини М.І. Пирогова в рамках нового проєкту «Пироговський ретро-пікнік». Захід був покликаний популяризувати ім’я видатного вченого, максимально розкрити туристичний потенціал музею і привабити нових відвідувачів.

     Логічним продовженням цієї події стала участь музею у проєкті «Вінницькі натхненники» в рамках відзначення Дня міста Вінниці (2021).

     Особливе значення має рекреаційний аспект, пов'язаний з використанням музею для культурного відпочинку людей. Таким став спільний проєкт з ТОВ «Вінницяконцерт» Pirogov Sky – нова територія відпочинку просто неба для вінничан і гостей міста у найкрутішій локації Вінниці – легендарному музеї-садибі М.І. Пирогова, що стало живою рекламою для популяризації музею.

     Ініціатором і натхненником цих нововведень була Коваленко Л.Г.

     Коваленко Л.Г. до приходу в Музей на посаду першого заступника генерального директора працювала на відповідальних посадах в системі державного управління, місцевого самоврядування, близько 20 років очолювала обласну державну телерадіокомпанію «Вінтера».

     Коваленко Л.Г. нагороджена багатьма Почесними грамотами облдержадміністрації та облради, Відзнакою Вінницького міського голови, Грамотами та відзнаками Держтелерадіо, Почесними грамотами Кабінету Міністрів та Верховної Ради. Вона має звання «Заслужений журналіст України і є повним кавалером ордена «Княгині Ольги».

 

  На фото:
 
  В. о. генерального директора Л.Г. Коваленко разом з учасниками проєкту "Пироговський ретро-пікнік" (2021 р.)Мапа сайту  E-mail  На головну  
Вверх
Made in: METASTUDIO
Copyright © 2006-2019 Національний музей-садиба М.І. Пирогова. Вінниця, Україна