Національний музей-садиба М.І. Пирогова Українська мова English language
Н.И. Пирогов
Національний музей-садиба М.І. Пирогова"Быть счастливым счастьем других - вот настоящее счастье, вот жизни земной идеал."
Про музей Адреса, транспорт, контакти Інформація для відвідувачів Наукова діяльність, друковані видання Експозиції Фотогалерея До 75-річчя Національного музею-садиби М.І. Пирогова Державні закупівлі
Історія створення музею День Св. Миколая Чудотворця (2023 р.) Пироговський пікнік 2023 Аудіогід "Садиба Вишня М. І. Пирогова" Квест "Цілющі джерела Чудесного лікаря" Ювілей. Музею - 75 років Навчання музейних наукових співробітників на базі пироговського меморіалу Садиба Вишня: туристичний магніт регіону Травень 2022. Прикрашаємо садибу Вишня День святителя Миколая Чудотворця День єднання Богослужіння у церкві-некрополі М.І.Пирогова Науково-практична конференція 140 років пам"яті М. І. Пирогова 211 років від дня народження М.І. Пирогова Співпраця з Вінницьким торговельно-економічним інститутом Зустріч колективу музею з новим генеральним директором Алея життя Музей на Дні міста - 2021 День народження музею Пироговський пікнік Орден Єфрема Йосиповича Мухіна Пирогову і пироговцям Фахова практика студентів у пироговському меморіалі Проєкт першої домедичної допомоги «Lifeguards» Урочисте богослужіння з нагоди Дня Святого Миколая Чудотворця Благодійна допомога Національному музею М.І. Пирогова 300 троянд для садиби Пирогова Богослужіння на честь Святого Миколая Чудотворця План діяльності системи енергетичного менеджменту

140 років пам'яті М. І. Пирогова

Сьогодні, 5 грудня 2021 року, в будинку М.І. Пирогова і в церкві-усипальниці запалені свічки пам'яті та покладені квіти. Ми вшановуємо світлу пам'ять Миколи Івановича з вдячністю за вагомий внесок у скарбницю світової медицини. Пам'ять про нього у наших серцях невмируща.
Вся багатогранна діяльність М. І. Пирогова, його величезна спадщина в галузі практичної медицини та наукових досліджень, в педагогіці та вихованні, громадській діяльності принесли йому світову славу і залишили вагомий слід в історії.
17 грудня 2021 року в Національному музеї-садибі М. І. Пирогова відбудеться науково-практична конференція, яка присвячена 140-річчю пам’яті М. І. Пирогова «Я безкорисливо служив суспільству… це було моєю релігією».
19 грудня 2021 року відбудеться богослужіння в день Святого Миколая в церкві-некрополі М. І. Пирогова.
Геніальні винаходи та ідеї М. І. Пирогова настільки випередили свій час, що навіть сьогодні, коли пройшло 140 років після його смерті, вони з великим успіхом продовжують використовуватись в сучасній медицині.


Мапа сайту  E-mail  На головну  
Вверх
Made in: METASTUDIO
Copyright © 2006-2019 Національний музей-садиба М.І. Пирогова. Вінниця, Україна