Національний музей-садиба М.І. Пирогова Українська мова English language
Н.И. Пирогов
Національний музей-садиба М.І. Пирогова"Быть счастливым счастьем других - вот настоящее счастье, вот жизни земной идеал."
Про музей Адреса, транспорт, контакти Інформація для відвідувачів Наукова діяльність, друковані видання Експозиції Фотогалерея До 75-річчя Національного музею-садиби М.І. Пирогова Державні закупівлі
Обгунтування технічних та якісних характерисмтик предмента закупівлі, розміру предметного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі Обгрунттування технічних та якісних характеристик предмета закувпівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі, квітень, охорона, 2022 р. Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі (послуги охорони) . Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі, (01.08. – 31.10.2022р.) охорона, 2022 р.

                                                                                   ОБГРУНТУВАННЯ

              Технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі.

(відповідно до пункту 4 постанови Кабінету Міністрів України від 11.10.2016  № 710 « Про ефективне використання бюджетних коштів» зі змінами.)

 1.Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб підприємств та громадських формувань, його категорія: Національний музей-садиба М.І.Пирогова. вул. Пирогова,155 , м. Вінниця , 21008 ,  21727090 , 3 категорія замовника.

2.Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі: ДК 021:2015 79710000-4  Охоронні послуги ( Послуги з охорони обєктів та особистої охорони ).

3.Ідентифікатор закупівлі ( заповнюється у разі проведення закупівлі за конкурентною або переговорною процедурою ) :    UA-2022-03-29-000364-b  на квітень. 2022 року.

4. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівель : Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначені відповідно до потреб замовника та з урахуванням вимог нормативних документів у сфері регулювання охоронної діяльності:  Закону України від  25.12.2015 № 922-УIII «Про публічні закупівлі» ( із змінами), Закону України « Про охоронну діяльність» від 22. 03.2012 № 4616-VI , постанови Кабінету Міністрів України від 21.11.2018 № 975 « Про затвердження категорій об’єктів державної форми власності та сфер державного регулювання , які підлягають охороні органами поліції охорони на договірних засадах» музейні заклади, в яких зберігаються музейні предмети державної частини Музейного фонду України ( постанова Кабінету Міністрів України від 02.02.2000 № 209 « Про затвердження переліку музеїв, в яких зберігаються музейні колекції та музейні предмети, що є державною власністю і належать до державної частини музейного фонду України» підлягають під охорону підрозділами поліції охорони.

Надання охоронних послуг передбачає здійснення комплексу охоронних послуг ( див. табл. 1), спрямованих на забезпечення фізичної охорони об’єкта та особистої безпеки співробітників Національного музею-садиби М.І.Пирогова, а також відвідувачів музею.

                                                                                                                                                         Таблиця 1

Опис послуг фізичної охорони об’єкту за адресою:

м. Вінниця , вул. Пирогова ,155; 2-й провулок Вишневського ,16.

№ з/п

                                           Найменування та опис послуг , що вимагаються Замовником

1.

Забезпечення охорони майна, обладнання та матеріальних цінностей обєкту від розкрадання ,пошкодження чи знищення.

 2.

Організація та забезпечення підтримки правопорядку та проведення заходів,направлених на виявлення і попередження порушення громадського порядку третіми особами на обєкті.

 3.

Попередження та унеможливлення проникнення на території обєкту, сторонніх осіб, а також осіб в стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння .

 4.

Здійснення контролю за цілісністю приміщень обєкту.

 5.

Здійснення контролю стану охоронної, пожежної сигналізації, систем контролю доступу на обєкті.

 6.

Попередження виникнення конфліктних ситуацій, що створюють загрозу для безпеки об’єкту охорони,припинення протиправних дій осіб, що спрямовані проти майна чи особистої безпеки співробітникам музею, а також їх відвідувачів.                                                                                                                                                      

 7.

Здійснення контролю за винесенням та внесенням (вивезенням та ввезенням) обладнання, майна і матеріальних цінностей з об’єкту.                                                                                                                                                   

  8.

Інформування Замовника, патрульну поліцію та у разі необхідності оперативних підрозділів МВС,аварійно-рятувальних підрозділів ДСНС України та інших оперативних служб міста у випадку виникнення порушень законодавства, позаштатних або надзвичайних ситуацій на об’єкті. При виникненні надзвичайних ситуацій залучення охоронців до евакуації працівників та відвідувачів об’єкту та до прибуття представників державних правоохоронних органів здійснювати охорону місця події.     

  9.

Здійснення заходів щодо затримання сторонніх осіб ( у разі несанкціонованого перебування на обєкті охорони) та виклику відповідних служб правоохоронних органів.

 10.

Забезпечення дотримання встановлених правил пожежної безпеки на обєкті охорони працівниками охорони під час виконання службових обовязків.

 11.

Забезпечення конфіденційності, тобто не розголошення стороннім особам відомостей, що стали відомі під час виконання умов договору.

 12.

Дотримуватись вимог техніки безпеки і охорони праці при виконанні обовязків з охорони об’єктів.

 13.

У своїй діяльності охоронці керуються нормами чинного законодавства, правилами внутрішнього трудового розпорядку Замовника, укладеним Договором та Додатками до нього, які є невід’ємними частинами до Договору.

 

5. Обґрунтування розміру бюджетного призначення: Розмір бюджетного призначення визначено Законом України « Про державний бюджет України на 2022 рік» за КПКВК 2301410 «Функціонування Національної наукової медичної бібліотеки, збереження та популяризація історії медицини» та відповідно до розрахунку кошторису.

6. Очікувана вартість предмета закупівлі :  108300грн.з ПДВ (Сто вісім тис. триста грн.)

 7. Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі : Очікувана вартість предмету закупівлі розрахована на підставі наданих послуг  у 2021 році та з урахуванням зміни тарифів на послуги у 2022 році. Очікувана потреба у послугах на квітень 2022 року. Забезпечення фізичної охорони обєкту  : 2 поста по 15 годин і 1 пост по 8 годин в обсязі 1140 людино-годин. Очікувана ціна за 1 людино-годину 95 грн. Очікувана вартість предмета закупівлі = 1140 людино-годин х 95 грн. = 108300 грн. з ПДВ.

Made in: METASTUDIO
Copyright © 2006-2019 Національний музей-садиба М.І. Пирогова. Вінниця, Україна