Національний музей-садиба М.І. Пирогова Українська мова English language
Н.И. Пирогов
Національний музей-садиба М.І. Пирогова"Быть счастливым счастьем других - вот настоящее счастье, вот жизни земной идеал."
Про музей Адреса, транспорт, контакти Інформація для відвідувачів Наукова діяльність, друковані видання Експозиції Фотогалерея До 75-річчя Національного музею-садиби М.І. Пирогова Державні закупівлі
Історія створення музею День Св. Миколая Чудотворця (2023 р.) Пироговський пікнік 2023 Аудіогід "Садиба Вишня М. І. Пирогова" Квест "Цілющі джерела Чудесного лікаря" Ювілей. Музею - 75 років Навчання музейних наукових співробітників на базі пироговського меморіалу Садиба Вишня: туристичний магніт регіону Травень 2022. Прикрашаємо садибу Вишня День святителя Миколая Чудотворця День єднання Богослужіння у церкві-некрополі М.І.Пирогова Науково-практична конференція 140 років пам"яті М. І. Пирогова 211 років від дня народження М.І. Пирогова Співпраця з Вінницьким торговельно-економічним інститутом Зустріч колективу музею з новим генеральним директором Алея життя Музей на Дні міста - 2021 День народження музею Пироговський пікнік Орден Єфрема Йосиповича Мухіна Пирогову і пироговцям Фахова практика студентів у пироговському меморіалі Проєкт першої домедичної допомоги «Lifeguards» Урочисте богослужіння з нагоди Дня Святого Миколая Чудотворця Благодійна допомога Національному музею М.І. Пирогова 300 троянд для садиби Пирогова Богослужіння на честь Святого Миколая Чудотворця План діяльності системи енергетичного менеджменту

Аудіогід "Садиба Вишня М. І. Пирогова"


Запрошуємо Вас до старовинної садиби «Вишня» в супроводі електронного аудіогіда. Ви зможете познайомитись з історією останніх 20 років життя і діяльності М. І. Пирогова, нерозривно пов'язаних з його перебуванням у садибі, відвідати її меморіальні куточки, помилуватися пейзажами парку музею, визнаного як одне з «Семи чудес Вінниччини».

Для цього достатньо налаштувати Ваш мобільний пристрій-комунікатор (смартфон, айфон, планшет і т. ін.):

 Радимо заздалегідь встановити на Ваш пристрій застосунок (прикладну програму) izi.TRAVEL з офіційних платформ завантаження для ОС Вашого комунікатора (Google Play, App Store, Windows Phone Store).

У меню «Налаштування / Настройки» застосунку відкрийте вкладку "Кодове слово" і уведіть пароль, який Вам повідомлять працівники каси на вході до музею. Після цього стане можливим пошук і завантаження контенту аудіогіда.

Відкривайте контент аудіогіда тільки за допомогою встановленого застосунку izi.TRAVEL. Скористайтесь пошуковим сервісом платформи: уведіть у вікні запит «Садиба Вишня», відкрийте контент і увімкніть його (клавіша «Розпочати / Начать»). За бажанням, можете обрати відтворення однією з доступних мов, а також завантажити контент на свій пристрій.

Для автоматичного відтворення контенту при наближенні до кожної локації увімкніть навігацію GPS ("Місце перебування") на Вашому пристрої. За потреби, у налаштуваннях Вашого пристрою дайте дозвіл для використання опції "Місце перебування (GPS)" у застосунку izi.TRAVEL. За вимкнутого режиму визначення Вашого перебування (навігатор) відтворення можна вмикати лише у режимі ручного керування (натискуючи на піктограми, відображені на екрані) відповідно до схеми розташування локацій маршруту:
     

Ласкаво просимо до екскурсійного туру з аудіогідом! Приємних вражень!


Мапа сайту  E-mail  На головну  
Вверх
Made in: METASTUDIO
Copyright © 2006-2019 Національний музей-садиба М.І. Пирогова. Вінниця, Україна