Національний музей-садиба М.І. Пирогова Українська мова English language
Н.И. Пирогов
Національний музей-садиба М.І. Пирогова"Быть счастливым счастьем других - вот настоящее счастье, вот жизни земной идеал."
Про музей Адреса, транспорт, контакти Інформація для відвідувачів Наукова діяльність, друковані видання Експозиції Фотогалерея До 75-річчя Національного музею-садиби М.І. Пирогова Державні закупівлі
Історія створення музею Пироговський пікнік 2023 Аудіогід "Садиба Вишня М. І. Пирогова" Квест "Цілющі джерела Чудесного лікаря" Ювілей. Музею - 75 років Навчання музейних наукових співробітників на базі пироговського меморіалу Садиба Вишня: туристичний магніт регіону Травень 2022. Прикрашаємо садибу Вишня День святителя Миколая Чудотворця День єднання Богослужіння у церкві-некрополі М.І.Пирогова Науково-практична конференція 140 років пам"яті М. І. Пирогова 211 років від дня народження М.І. Пирогова Співпраця з Вінницьким торговельно-економічним інститутом Зустріч колективу музею з новим генеральним директором Алея життя Музей на Дні міста - 2021 День народження музею Пироговський пікнік Орден Єфрема Йосиповича Мухіна Пирогову і пироговцям Фахова практика студентів у пироговському меморіалі Проєкт першої домедичної допомоги «Lifeguards» Урочисте богослужіння з нагоди Дня Святого Миколая Чудотворця Благодійна допомога Національному музею М.І. Пирогова 300 троянд для садиби Пирогова Богослужіння на честь Святого Миколая Чудотворця План діяльності системи енергетичного менеджменту

Травнева пора і люди прикрасили садибу Вишня

   15 травня  цього року в Національному музеї-садибі М.І. Пирогова було особливо гамірно. Відвідувачів приваблювала не лише садиба Миколи Івановича Пирогова, а й гарна сонячна погода та неповторний аромат бузку, який розквітає в цю пору.

   Цього ж дня завітали до музею і представники медичної спільноти, а саме: випускники медичних закладів міста, курсанти військово-медичної академії, представники благодійного фонду «Миротворець» з благодійною місією – допомогти впорядкувати територію музею. З їх допомогою було приведено в порядок липову алею, висаджено барвінок, обкопано знамениту Пироговську ялину.

   Територію музею прикрасили квітами, які понад 200 кущів надала приватний підприємець Тетяна Сливка.

    Колектив музею щиро вдячний небайдужим людям, які дбають про сьогодення в цей нелегкий для країни час і сподіваємось на подальшу співпрацю.


Мапа сайту  E-mail  На головну  
Вверх
Made in: METASTUDIO
Copyright © 2006-2019 Національний музей-садиба М.І. Пирогова. Вінниця, Україна