Національний музей-садиба М.І. Пирогова Українська мова English language
Н.И. Пирогов
Національний музей-садиба М.І. Пирогова"Быть счастливым счастьем других - вот настоящее счастье, вот жизни земной идеал."
Про музей Адреса, транспорт, контакти Інформація для відвідувачів Наукова діяльність, друковані видання Експозиції Фотогалерея До 75-річчя Національного музею-садиби М.І. Пирогова Державні закупівлі
Історія створення музею Науково-практична конференція "Микола Пирогов і Україна: педагогічні аспекти" Божественна літургія та літія у церкві-некрополі Аудіогід "Садиба Вишня М. І. Пирогова" Квест "Цілющі джерела Чудесного лікаря" Науково-практична конференція педагогів Стародавні ікони - дарунок для музею Музей привітав 9-мільйонного відвідувача Пироговський пікнік 2024 Відвідування музею іноземними дипломатами Пироговський пікнік 2023 Ювілей. Музею - 75 років Навчання музейних наукових співробітників на базі пироговського меморіалу Травень 2022. Прикрашаємо садибу Вишня Садиба Вишня: туристичний магніт регіону День єднання Науково-практична конференція 2021 р. 211 років від дня народження М.І. Пирогова Співпраця з Вінницьким торговельно-економічним інститутом Богослужіння у День Св. Миколая Чудотворця 22.05.2023 р. День Св. Миколая Чудотворця (6.12.2023 р.) Урочисте богослужіння у День Св. Миколая Чудотворця 19.12.2022 р. Богослужіння у День Св. Миколая Чудотворця 22.05.2022 р. Алея життя Музей на Дні міста - 2021 Пироговський пікнік 2021 р. Орден Єфрема Йосиповича Мухіна Пирогову і пироговцям Проєкт першої домедичної допомоги «Lifeguards» Благодійна допомога Національному музею М.І. Пирогова 300 троянд для садиби Пирогова

Пироговський пікнік 2024

 

11 травня 2024 р. у Національному музеї-садибі М. І. Пирогова відбувся Пироговський пікнік, що став уже традиційним для вінничан і гостей нашого міста.

Цьогоріч його програма присвячена  актуальним питанням реабілітації та відновлення здоров’я людей, які постраждали внаслідок війни. Музейна локація обрана як місце, пов’язане з життям та діяльністю видатного хірурга М. І. Пирогова – засновника воєнно-польової хірургії. Започаткована та науково обґрунтована ним ця галузь медицини достойно розвивається вітчизняними лікарями, психологами, фахівцями протезування.

Цей лейтмотив яскраво розкритий у мікролекціях співробітників музею, презентаціях та дискусіях вінницьких фахівців у галузі медицини, психології та фізіотерапії, проєкті «Незламні і нескорені» від КП «Офіс туризму Вінниці» та інших туристичних практик реабілітації військових.

Неабияке зацікавлення відвідувачів, серед яких було немало дітей та молоді, викликали майстер-класи від художників, фахівців декоративно-прикладного мистецтва, кулінарної справи, представлені у багатьох локаціях меморіального парку і саду.

Гості «Пироговського пікніка» мали можливість переконатись у цьому і, водночас, отримати багато позитивних вражень, відпочити.

 



 


Мапа сайту  E-mail  На головну  
Вверх
Made in: METASTUDIO
Copyright © 2006-2019 Національний музей-садиба М.І. Пирогова. Вінниця, Україна