Національний музей-садиба М.І. Пирогова Українська мова English language
Н.И. Пирогов
Національний музей-садиба М.І. Пирогова"Быть счастливым счастьем других - вот настоящее счастье, вот жизни земной идеал."
Про музей Адреса, транспорт, контакти Інформація для відвідувачів Наукова діяльність, друковані видання Експозиції Фотогалерея До 75-річчя Національного музею-садиби М.І. Пирогова Державні закупівлі
Історія створення музею Пироговський пікнік 2024 Аудіогід "Садиба Вишня М. І. Пирогова" Квест "Цілющі джерела Чудесного лікаря" Відвідування музею іноземними дипломатами Пироговський пікнік 2023 Ювілей. Музею - 75 років Навчання музейних наукових співробітників на базі пироговського меморіалу Садиба Вишня: туристичний магніт регіону Травень 2022. Прикрашаємо садибу Вишня День єднання Науково-практична конференція 2021 р. 211 років від дня народження М.І. Пирогова Співпраця з Вінницьким торговельно-економічним інститутом Богослужіння у День Св. Миколая Чудотворця 22.05.2023 р. День Св. Миколая Чудотворця (6.12.2023 р.) Урочисте богослужіння у Ден Св. Миколая Чудотворця 19.12.2022 р. Богослужіння у День Св. Миколая Чудотворця 22.05.2022 р. Алея життя Музей на Дні міста - 2021 Орден Єфрема Йосиповича Мухіна Пирогову і пироговцям Проєкт першої домедичної допомоги «Lifeguards» Благодійна допомога Національному музею М.І. Пирогова 300 троянд для садиби Пирогова

Пироговський пікнік 2024

 

11 травня 2024 р. у Національному музеї-садибі М. І. Пирогова відбувся Пироговський пікнік, що став уже традиційним для вінничан і гостей нашого міста.

Цьогоріч його програма присвячена  актуальним питанням реабілітації та відновлення здоров’я людей, які постраждали внаслідок війни. Музейна локація обрана як місце, пов’язане з життям та діяльністю видатного хірурга М. І. Пирогова – засновника воєнно-польової хірургії. Започаткована та науково обґрунтована ним ця галузь медицини достойно розвивається вітчизняними лікарями, психологами, фахівцями протезування.

Цей лейтмотив яскраво розкритий у мікролекціях співробітників музею, презентаціях та дискусіях вінницьких фахівців у галузі медицини, психології та фізіотерапії, проєкті «Незламні і нескорені» від КП «Офіс туризму Вінниці» та інших туристичних практик реабілітації військових.

Неабияке зацікавлення відвідувачів, серед яких було немало дітей та молоді, викликали майстер-класи від художників, фахівців декоративно-прикладного мистецтва, кулінарної справи, представлені у багатьох локаціях меморіального парку і саду.

Гості «Пироговського пікніка» мали можливість переконатись у цьому і, водночас, отримати багато позитивних вражень, відпочити.

  


Мапа сайту  E-mail  На головну  
Вверх
Made in: METASTUDIO
Copyright © 2006-2019 Національний музей-садиба М.І. Пирогова. Вінниця, Україна