Національний музей-садиба М.І. Пирогова Українська мова English language
Н.И. Пирогов
Національний музей-садиба М.І. Пирогова"Быть счастливым счастьем других - вот настоящее счастье, вот жизни земной идеал."
Про музей Адреса, транспорт, контакти Інформація для відвідувачів Наукова діяльність, друковані видання Експозиції Фотогалерея До 75-річчя Національного музею-садиби М.І. Пирогова Державні закупівлі
Зала №1 Зала №2 Зала №3 Зала №4 Зала №5 Зала №6 Зала №7 Зала №8 Зала №9 Зала №10 Вестибюль Музей-аптека М. І. Пирогова Церква-некрополь Територія музею

Цитата

"Время обсудит и оценит лучше нашего и наши убеждения, и наши действия. И если мы верно служили идее, которая по нашему твердому убеждению, вела нас к истине путем жизни, науки и школы, то будем надеяться, что и поток времени не унесет ее вместе с нами"

                                                                                                             Н. И. Пирогов


Зала №8

 Робочий кабінет М.І. Пирогова.

Робочий кабінет М.І. Пирогова
Робочий кабінет М.І. Пирогова

У своєму робочому кабінеті вчений написав наукові праці з воєнно-польової хірургії: «Звіт про відвідування шпиталів в Німеччині, Ельзасі і Лотарингії» та «Лікарська справа і приватна допомога в Болгарії і в тилу діючої армії в 1877-1878 рр.», які стали результатом двох його поїздок на театри воєнних дій франко-прусської (1870 р.) і російсько-турецької (1877-1878 рр) війн , а також мемуари, відомі під назвою «Щоденник старого лікаря».

Кабінет обладнаний меблями ХІХ ст., на столі розміщені особисті речі М. І. Пирогова, на стінах портрети господаря та його родини. В книжкових шафах – література з бібліотеки вченого. Багато книг з дарчими написами авторів. Помер М. І. Пирогов у своєму кабінеті 23листопада (5 грудня за н.ст.) 1881 року.


Переглянути фотогалерею >>

Мапа сайту  E-mail  На головну  
Вверх
Made in: METASTUDIO
Copyright © 2006-2019 Національний музей-садиба М.І. Пирогова. Вінниця, Україна